HODNOCENÍ A PŘÍBĚHY MÝCH KLIENTŮ

Opakovaně výborná zkušenost s profesionálním, erudovaným a zároveň lidským přístupem paní Smetanové, děkujeme a můžeme všem jen
doporučit.

Rodina Fírkova, únor 2024

Paní Smetanová mi pomáhala s pronájmem bytu již podruhé. Je spolehlivá, příjemná, lidská. V obou případech jsem byla velice spokojená.

Lenka B., červen 2021

 

Velice příjemná a ochotná paní makléřka. Vstřícný přístup a super komunikace.

Kateřina M. 4/2022

Úžasná a profesionální práce.

Karel Míka – prodej bytu

Profesionální služby, dodržování uzavřených dohod. 

Petr M. 5.4.2018

Vstřícné a objektivní jednání, převzetí iniciativy a akční jednáni. Jsem naprosto spokojen. Děkuji Aleš Pražák.

říjen 2022

Absolutní profesionálka, která svoji práci doopravdy umí. Budeme všem doporučovat! Ještě jednou díky paní Smetanová.

Karel a Věra Pavlíkovi

Paní Smetanová, byla ochotná, okamžitě reagovala na dotazy a vše příkladně vysvětlila. Vřele Všem doporučuji. 

Lenka M., Praha

Kvalita služeb výborná, paní makléřka pracovala na 100 %.

L.M. 

V oblasti realit nejsem moc zkušená, proto oceňuji profesionální přístup paní Smetanové. Kdykoliv jsem se na ní obrátila s prosbou či řešením problému v otázkách změny bydlení, pronájmu či hledání nové nemovitosti, vždy ráda poradila nebo doporučila vhodnou variantu pro naší rodinu. Ráda doporučuji tuto makléřku, protože v minulosti jsem se setkala s opravdu nepříjemnými zkušenostmi s jinými “usilovnými” makléři, kteří nehleděli tak na kvalitu nabídky jako na kvantitu. S paní Smetanovou se jedná příjemně a v klidu a rozhodně nenutí, ale doporučuje, což je pro mě jako pro zákazníka veliký rozdíl.

L.K.

Vážená paní inženýrko, když jsem s Vámi sjednávala prodej bytu, netušila jsem, že se to v termínu uzavření smlouvy povede. Velmi obdivuji Vaši profesionalitu a jsem vděčna i za lidské jednání, které u každého nebývá. Včera jsem měla na účtu peníze a hned jsem posílala do Kolína rezervaci, která byla do dnešního dne. Stále věřím v osud a také v to, že když někdo pomůže mě, tak se mu jeho dobro dále vrací v štěstí v jeho životě. Moc Vám přeji, ať Vás každý den provází vše jen to dobré. Přeji hodně štěstí, zdraví, osobních úspěchů a splnění všech Vašich přání. Teď budu chvíli řešit záležitosti kolem bytu v Kolíně, ale pak poprosím o setkání s Vámi třeba na dobré večeři. Ozvu se a budu se na Vás těšit. Přeji krásné dny a moc děkuji.

H.H.

S paní Ing. Ivetou Smetanovou jsem se pracovně seznámila v roce 2005. Její pracovní nasazení a obětavost pro věc byla úžasná. Nyní jsem potřebovala znovu služeb R.K.. Moje rozhodnutí tudíž bylo oslovit p. Ing. Smetanovou. Udělala jsem dobře, protože svoji práci odvedla opět na vyznamenání. Velmi děkuji za její profesionální přístup s úžasnými výsledky. 

Jana Doležalová, listopad 2020